Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/odreki/domains/odreki.pl/public_html/libraries/adodb5/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 458
Który e-kantor jest najszybszy na rynku?

Który e-kantor jest najszybszy na rynku?

Który e-kantor jest najszybszy na rynku?

Na polskim rynku finansowym funkcjonuje całkiem spora ilość kantorów internetowych. Który z nich jest najszybszy i najkorzystniejszy dla klientów?

W dzisiejszym świecie liczy się przede wszystkim szybkość: przemieszczania się z jedno miejsca w drugie, dokonywania transakcji internetowych, wysyłania przesyłek, robienia przelewów etc. Internauci chętniej korzystają ze sklepów sieciowych współpracujących z takimi serwisami jak DotPay, Blue Media czy Przelewy24, które umożliwiają błyskawiczne uiszczenie płatności za zakupiony towar bądź usługę. Jest to trend powszechny i trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie wielu instytucji oraz punktów sprzedażowo-usługowych bez tego typu usprawnień.

 

Szybkość na rynku e-kantorów

Szybkość liczy się też na rynku e-kantorów. Co prawda na realizację przelewu trzeba czasem poczekać kilka dni, ale stopniowo coraz więcej kantorów internetowych idzie z duchem czasu. Firmy pracujące w tym sektorze otwierają własne rachunki w różnych bankach, dzięki czemu klienci mogą błyskawicznie przelewać środki do dowolnej instytucji, z którą kantor współpracuje. Jest to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy, ponieważ takie przelewy są całkowicie bezpłatne.

 

Komu mogą się przydać błyskawiczne przelewy w e-kantorach?

Na błyskawicznych przelewach zależy oczywiście każdemu, ale w szczególności przedsiębiorstwom, które dzięki takim rozwiązaniom nie spóźniają się w spłacaniu faktur, co może mieć kluczowe znaczenie przy tworzeniu wizerunku firmy. Dzięki ekspresowym płatnościom, np. takim, które znajdują zastosowanie w e-kantorach, nie trzeba dostosowywać się do godzin księgowania w bankowym systemie Elixir.

 

Który kantor przoduje?

E-kantory konkurują ze sobą na wielu płaszczyznach, również jeśli chodzi o szybkość dokonywania przelewów. Czas realizacji płatności jest różny, zależny od wielu czynników. Okazuje się, że najszybsze przelewy na rynku oferuje serwis Rkantor.com – na sfinalizowanie transakcji w tym kantorze średnio trzeba czekać mniej niż 10 minut. Jest to bardzo dobry wynik. Rkantor przewyższa konkurencję również pod wieloma innymi względami. Na oficjalnej stronie firmy można zapoznać się z wieloma interesującymi informacjami ze świata finansów, a także sprawdzić najlepszy kurs euro. Jeśli więc chcesz wymienić walutę, zrób to tam. Nie każdy kantor online oferuje tak korzystne dla klientów warunki.