Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/odreki/domains/odreki.pl/public_html/libraries/adodb5/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 458
Platforma Luno: Twój wirtualny portfel

Platforma Luno: Twój wirtualny portfel

Platforma Luno: Twój wirtualny portfel

Kryptowaluty są zupełnie nowym środkiem płatniczym, który zdaniem specjalistów ma ogromny potencjał. Platforma Luno pozwala w łatwy sposób je kupować, sprzedawać i przechowywać.

Platforma Luno: czy warto z niej korzystać?

Platforma Luno cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników walut cyfrowych. Nic dziwnego – w końcu jest to najlepszy obecnie serwis umożliwiający kupowanie, sprzedawanie oraz przechowywanie dwóch najbardziej popularnych kryptowalut: Bitcoin i Ethereum. Intuicyjny i atrakcyjny graficznie interfejs nie nastręcza najmniejszych trudności w obsłudze. Aby zacząć kupować Bitcoiny lub Ethereum, wystarczy zarejestrować się w serwisie, podać wymagane dane i wybrać jedną z kilku dostępnych metod autoryzacji. System podczas rejestracji automatycznie stworzy dla Ciebie Twój indywidualny portfel, w którym będziesz mógł przechowywać zakupione waluty. Tylko Ty będziesz miał nad nim kontrolę, nikt inny. Otrzymasz zaszyfrowany klucz prywatny, niezbędny do logowania.

 

Rynkowy sukces

Firma Luno jest potentatem na rynku walut cyfrowych. Zwyciężyła piątą edycję Tech5, europejskiego konkursu na najprężniej rozwijający się start-up. Od stosunkowo niedawna spółka rozszerzyła swoją działalność na całą Unię Europejską, skupiając ostatnio swoje działania na polskim rynku. Polegają one m. in. na uświadamianiu społeczeństwa w zakresie korzyści płynących z posługiwania się walutami cyfrowymi. Temu celowi służą liczne szkolenia i kursy, a także zamieszczane w sieci materiały edukacyjne dotyczące rynku kryptowalut.

 

W jakich krajach platforma Luno jest dostępna?

Platforma Luno dostępna jest w ponad 40 krajach w Europie, Afryce i Azji Południowo-Wschodniej. Obecnie korzysta z niej regularnie ponad milion klientów, a te wskaźniki cały czas rosną. Jest to zasługą wszelkiego rodzaju działań związanych z krzewieniem wiedzy o kryptowalutach, które pod wieloma względami są bezpieczniejsze i tańsze w użytkowaniu niż tradycyjne waluty. Dokonywanie przelewów nic nie kosztuje, nawet jeśli odbiorca zamieszkuje drugą półkulę, a transakcje są chronione zaawansowanymi zabezpieczeniami. Na podkreślenie zasługuje też szybkość, z jaką waluty cyfrowe trafiają do odbiorcy – nie trzeba czekać na specjalne godziny księgowania, jak w bankach.

 

Jeśli jesteś zainteresowany walutami cyfrowymi i chciałbyś skorzystać z platformy Luno, wejdź na https://www.luno.com/.