Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/odreki/domains/odreki.pl/public_html/libraries/adodb5/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 458
Kredyt konsumencki w PKO: co warto wiedzieć?

Kredyt konsumencki w PKO: co warto wiedzieć?

Kredyt konsumencki w PKO: co warto wiedzieć?

Bank PKO jest liderem, jeśli chodzi o udzielane pożyczki i kredyty. Oprócz popularnych kredytów hipotecznych bank udziela też kredytów konsumenckich.

Kredyty te cieszą się dużą popularnością wśród klientów, którzy cenią sobie dogodne warunki i elastyczne podejście banku do okresu kredytowania oraz dat wpływu rat. Nie bez znaczenia są też dodatkowe udogodnienia w postaci „wakacji kredytowych” oraz odroczenia spłaty pierwszej raty.

 

Kredyt konsumencki – czyli jaki?

Kredyt konsumencki to w skrócie każdy kredyt, którego bank udziela osobie prywatnej na cele niezwiązane z działalnością gospodarczą lub zawodową.

Zatem kredyt konsumencki to niemal każdy kredyt gotówkowy, niezależnie od tego, czy udzielany jest na wakacje, remont czy na kupno samochodu. Kredyt konsumencki to także pożyczka konsolidacyjna, kredyt odnawialny i debet na koncie.

 

Kredyt PKO – czy warto?

Kredyt PKO to najczęściej wybierana pożyczka na rynku. W ofercie Mini Ratka na cele konsumpcyjne możemy pożyczyć nawet 120 tysięcy złotych. Minimalna kwota pożyczki to 1000 zł. Kredyt konsumencki PKO jest także elastyczny pod względem spłaty – możemy ustalić, że spłacimy pożyczkę w terminie od 1 do 96 miesięcy. Jeśli zastosujemy konsolidację kredytów, to okres spłaty można wydłużyć nawet do 120 miesięcy! Ponadto mamy unikalną możliwość odroczenia spłaty pierwszej raty. W ramach tzw. „wakacji kredytowych” możemy zawiesić spłatę trzech kolejnych rat.

 

Jak to zrobić?

Pożyczki do kwoty 24000 są bardzo łatwe do wzięcia. Wystarczy wyciąg z konta z ostatnich trzech miesięcy oraz dowód osobisty. To właśnie dlatego kredyt PKO to najpopularniejsza oferta na rynku. Raty kredytu są równe, a okres spłaty ustalany indywidualnie. Klient może sam dowolnie wybrać dzień spłaty, pożyczki udzielane są także online, a osoby korzystające z Karty Dużej Rodziny mogą liczyć na preferencyjne warunki. Warto wiedzieć, ze kredytobiorcy powyżej 65 roku życia mogą wziąć pożyczkę na okres maksymalnie 60 miesięcy.