Kredyt w banku Pekao SA

Kredyt w banku Pekao SA

W ramach przybliżenia polskim internautom usług kredytowych oferowanych przez tradycyjne banki przyjrzymy się w poniższym artykule ofercie banku Pekao SA.

Elastyczne warunki

Kredyt u tego kredytodawcy charakteryzuje się bardzo elastycznymi warunkami. Wszystko zaczyna się od przygotowania specjalnej oferty przez doradcę. Kredyt hipoteczny jest zobowiązaniem na lata, dlatego też dopasowanie przez doradcę niektórych parametrów będzie bardzo korzystnym dla kredytobiorcy krokiem, ułatwiającym późniejszy proces spłaty. Co wyróżnia kredyt bank sa? Przede wszystkim bardzo atrakcyjne warunki cenowe, które na tle innych ofert dostępnych na rynku wypadają najkorzystniej.Dlaczego Kredyt Bank SA?

Wnioski o przyznanie kredytu ze względu na obowiązujące w bankach procedury rozpatrywane są niejednokrotnie bardzo długo. Na szczęście nie w tym przypadku. W Pekao SA decyzja o udzieleniu kredytu podejmowana jest stosunkowo szybko, na jej podjęcie czeka się co najwyżej kilka dni. Ponadto przy kredycie pod zastaw nieruchomości w kredyt bank sa nawet 90% jej wartości może stanowić zabezpieczenie części kwoty kredytu. A to duże ułatwienie, po raz kolejny więc widać, że mamy do czynienia z rozwiązaniem korzystnym dla kredytobiorców. Kolejny atut – zerowa opłata za promesę, na okres aż 60 dni.

Należy też zaznaczyć, że bank oferuje kompleksową pomoc doradczą (nie tylko w okresie składania dokumentów i oczekiwania na wniosek, ale również po pozytywnym jego rozpatrzeniu). Wiąże się to często z perspektywą optymalizacji rat i obniżenia kosztów spłaty w dłuższej perspektywie czasowej.

Powyższe cechy wskazują wyraźnie, że w skali kredytów tradycyjnych oferowanych przez banki omawiane rozwiązanie będzie bardzo dobrym wyborem dla osób, które planują poważniejsze inwestycje, jak choćby kupno mieszkania czy domu.

Już na pierwszym spotkaniu przedstawiciel banku zaznajamia kredytobiorcę z pełną ofertą dostępnych kredytów. Po wyborze konkretnej oferty kredytobiorca przechodzi następnie proces weryfikacji, polegający na analizie jego historii oraz zdolności kredytowej. Jeśli zakończy się ona pomyślnie, kredyt zostaje przyznany.