Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/odreki/domains/odreki.pl/public_html/libraries/adodb5/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 458
Kredyty gotówkowe: ranking. Znajdź najlepszy kredyt gotówkowy dla siebie!

Kredyty gotówkowe: ranking. Znajdź najlepszy kredyt gotówkowy dla siebie!

Kredyty gotówkowe: ranking. Znajdź najlepszy kredyt gotówkowy dla siebie!

Gdy staniesz przed koniecznością zaciągnięcia kredytu, nie musisz się dłużej wahać! Na pewno jednak będziesz zastanawiać się, jaki jest najlepszy kredyt gotówkowy.

Przygotowaliśmy dla Ciebie porównanie, dzięki któremu znajdziesz kredyt idealnie wpisujący się w Twoje potrzeby. Tworząc poniższy ranking, przyjęliśmy, że chcesz pożyczyć 10 tysięcy złotych na okres 24 miesięcy. Sprawdź poniżej, jaką ofertę prezentują aktualnie banki!

 

Bliźniacze kredyty

Niemalże takie same kredyty gotówkowe oferuje Bank Zachodni WBK oraz Bank BPH. Obie instytucje oferują oprocentowanie na poziomie 8,99%. Decydując się na tę ofertę, rata miesięczna przy zachowaniu wcześniejszych założeń będzie wynosić dokładnie 502,44 zł. Całkowita kwota do spłaty przekroczy 12 000 zł, a więc oba kredyty gotówkowe mogą okazać się stosunkowo drogie.

 

Prowizja na plus

Czy to właśnie prowizja banku determinuje najlepszy kredyt gotówkowy? Cóż, z pewnością nie jest to reguła, ale na pewno pomoże to obniżyć koszty całkowite kredytu. mBank oferuje swoim klientom oprocentowanie takie samo jak w przypadku dwóch poprzednich banków. Prowizja niższa o 2 punkty procentowe pozwoliła jednak na obniżenie całkowitej kwoty do spłaty do 11 839 złotych. Jak już mieliśmy okazję się przekonać, niektóre kredyty gotówkowe są do siebie podobne. Prowizja GetInBanku jest także niższa, a kwota do spłaty bardzo zbliżona do oferty konkurenta – 11 889 złotych.

 

Wielu graczy na rynku

Rynek bankowości jest dość konkurencyjny, co oznacza, że kredyty gotówkowe oferuje wiele podmiotów, a więc istnieje duża możliwość wyboru. W przypadku produktów bankowych oferty „szyte na miarę” mogą okazać się trafnym rozwiązaniem i pozwolą znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy. Poza tym właściwy wybór z pewnością pomoże zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy, ze względu na spore zróżnicowanie kosztów poszczególnych kredytów gotówkowych, z którymi możemy spotkać się na rynku.