Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/odreki/domains/odreki.pl/public_html/libraries/adodb5/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 458
Kredyty hipoteczne w Polsce: porównanie ofert

Kredyty hipoteczne w Polsce: porównanie ofert

Kredyty hipoteczne w Polsce: porównanie ofert

Podjąłeś decyzję o zaciągnięciu kredytu hipotecznego? To świetnie! Wiesz już zapewne, jak duże znaczenie będzie miał wybór właściwego kredytu hipotecznego. Musisz rozważyć nie tylko to, z jakim podmiotem podpiszesz umowę kredytową, ale także to, jaki produkt będzie dla Ciebie najwłaściwszy.

Dzisiaj przedstawiamy porównanie kredytów, przedstawiając najbardziej atrakcyjne kredyty hipoteczne. Wszystko po to, abyś mógł podjąć trafną decyzję.

 

Bank PKO BP

Kredyt hipoteczny w tym banku może zostać zaciągnięty w wysokości aż do 90% wartości nieruchomości, która zostanie objęta hipoteką! Wyróżnia to tę ofertę na tle innych dostępnych na rynku. Okres kredytowania wynosić może nawet 35 lat, co sprawia, że łatwiej będzie nam uzyskać pożądaną kwotę, jeżeli rozłożymy spłatę na tak długi okres czasu. Prowizja banku to najczęściej od 0 do 3,5%. Koniecznie sprawdź ofertę szczegółową i przeprowadź porównanie kredytów, jakie oferuje bank.

 

Alior Bank

Ocena oferty według przyjętego kryterium jest również dobra. Bank oferuje kredyty hipoteczne udzielane na okres do 30 lat. Jest to całkiem dużo czasu na spłatę zadłużenia. Prowizja w wysokości do ok. 5,00% również nie jest wygórowana.

 

Bank Millenium

Kredyty hipoteczne udzielane przez ten bank mogą zostać rozłożone nawet na 35 lat. Podobnie jak w przypadku pierwszego banku, który otwiera niniejsze porównanie kredytów. Wysokość kredytu zazwyczaj ogranicza się do 85% wartości zastawianej przez nas nieruchomości. Bank nalicza prowizję w wysokości zbliżonej do ok. 3%.

 

Inne banki

Porównaliśmy oferty trzech dużych banków w zakresie okresu kredytowania oraz naliczanej prowizji. Część pozostałych banków także udziela hipoteki na okresy w granicach 30 lub 35 lat. Prowizja waha się, wynosząc średnio około 3%. Wiele banków oferuje dodatkowe zniżki dla określonej grupy klientów. Warto więc zastanowić się nad wyborem kredytu hipotecznego w banku, w którym posiadamy rachunek. Być może zapewni nam to korzystniejsze warunki kredytowania.