Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/odreki/domains/odreki.pl/public_html/libraries/adodb5/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 458
Najlepsze kredyty samochodowe: porównanie ofert

Najlepsze kredyty samochodowe: porównanie ofert

Najlepsze kredyty samochodowe: porównanie ofert

Własne cztery kółka to marzenie większości ludzi. Jednak rzeczywistość jest taka, że mało kogo stać, aby z miejsca kupić sobie samochód. Banki jednak wychodzą naprzeciw potrzebom takich osób, oferując coraz to bardziej korzystne kredyty samochodowe. Na jaki jednak się zdecydować?

Jaki kredyt samochodowy wybrać?

Na cenę kredytu samochodowego wpływa oczywiście kilka czynników. Na przykład wartość samochodu czy wiek auta. Warto jednak zwrócić również uwagę na takie kwestie jak okres kredytowania czy wkład własny klienta. Na tej zasadzie działają wszelkie kalkulatory kredytów samochodowych. Podaje się tam różne informacje i na tej podstawie obliczany jest koszt kredytu.

Jakie są więc najlepsze kredyty samochodowe? Różne banki mają różne oferty, poniżej przedstawię kilka wybranych ofert banków, które wydają się mieć najlepsze kredyty samochodowe.

BNP Paribas:

- okres kredytowania: maksymalnie 8 lat

- maksymalna kwota: 500 tysięcy zł

- oprocentowanie: od 3,99%

- zalety: zarówno na nowe, jak i używane samochody

 

Get In Bank:

- okres kredytowania: maksymalnie 10 lat

- maksymalna kwota: 110% wartości auta

- oprocentowanie: maksymalnie 9,99%

- zalety: zarówno na nowe, jak i używane samochody, również z zagranicy
 

Bank Zachodni WBK:

- okres kredytowania: maksymalnie 10 lat

- maksymalna kwota: do 150 tysięcy zł

- oprocentowanie: 5,99% - 10%

- zalety: decyzja nawet w ciągu 15 minut
 

Alior Bank:

- okres kredytowania: maksymalnie 5 lat

- maksymalna kwota: 150 tysięcy zł

- oprocentowanie: 5%

- zalety: Gwarancja oprocentowania nominalnego 5% w skali roku, zwrot wszystkich odsetek jeśli pożyczka zostanie spłacona w 6 miesięcy

 

Podsumowanie

Oto najlepsze, moim zdaniem, oferty na rynku. Zanim jednak zdecydujesz się na wzięcie kredytu na samochód, warto skorzystać z kalkulatora kredytów samochodowych. Programy te nie dość, że odwalają brudną robotę za nas i przedstawiają nam koszty kredytu samochodowego w danym banku, to jeszcze zazwyczaj mają w sobie zawarte najnowsze oferty banków. Dzięki temu kalkulatory kredytów samochodowych mogą zaoszczędzić nam masę czasu, kiedy szukamy kredytu samochodowego dla siebie.