Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/odreki/domains/odreki.pl/public_html/libraries/adodb5/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 458
Najtańszy kredyt gotówkowy: gdzie szukać?

Najtańszy kredyt gotówkowy: gdzie szukać?

Najtańszy kredyt gotówkowy: gdzie szukać?

Nie bez powodu kredyt gotówkowy zyskał sobie popularność nieporównywalną z żadnym innym rodzajem kredytu. Stosunkowo łatwo go otrzymać, niekiedy nie musimy nawet okazywać żadnych zaświadczeń o zarobkach lub zatrudnieniu ani informować banku o planowanym przeznaczeniu pożyczonych środków.

Co więcej, bardzo często tego typu kredyty są rozsądnie oprocentowane. Podobnie jak wszystkie inne produkty finansowe, kredyt gotówkowy mieści się w ofercie wielu różnych banków. Co zrobić, aby znaleźć najtańszy kredyt? I przede wszystkim jak to zrobić, żeby niepotrzebnie nie tracić czasu? Już podpowiadamy.

 

Lojalni wobec banku

Zawsze w pierwszej kolejności powinniśmy udać się do banku, w którym mamy konto osobiste. Nie jest tajemnicą, że banki cenią sobie lojalnych klientów i często potrafią przygotować dla nich naprawdę atrakcyjną ofertę. Odwiedźmy najbliższy oddział, zasięgnijmy języka w sprawie interesującej nas oferty, a być może otrzymamy kredyt gotówkowy na warunkach, o których inne banki nawet by nie pomyślały. Należy zauważyć, że ważne jest, abyśmy mieli dobrą historię kredytową w naszym banku. Tylko wtedy dostaniemy naprawdę najtańszy kredyt.

 

Internet to potęga

Przystankiem, którego nie możemy pominąć, jest internet. W sieci znajdziemy mnóstwo ofert, spośród których być może wybierzemy tę jedną, idealną dla nas. Kredyt gotówkowy ma w swojej ofercie każdy bank, tak że najłatwiej będzie użyć porównywarek internetowych, które przedstawią nam mnóstwo ofert zestawionych ze sobą, co znacznie ułatwi nam wybór. Pamiętajmy również, że najtańszy nie oznacza: najlepszy. Zwróćmy uwagę na zamieszczone w internecie opinie o banku, który go udziela, na to, jak działa jego biuro obsługi, infolinia i serwis internetowy. Jest to niezwykle ważne, gdyż będziemy się z nim kontaktować przez długie miesiące, a może nawet lata (w zależności od okresu kredytowania). Nie podejmujmy pochopnych decyzji tylko i wyłącznie na podstawie kosztów kredytu. Są one ważne, ale weźmy pod uwagę również wszystkie inne aspekty.