Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/odreki/domains/odreki.pl/public_html/libraries/adodb5/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 458
Potrzebujesz pieniędzy na wczoraj? Skorzystaj z darmowych chwilówek

Potrzebujesz pieniędzy na wczoraj? Skorzystaj z darmowych chwilówek

Potrzebujesz pieniędzy na wczoraj? Skorzystaj z darmowych chwilówek

Pieniędzy często potrzebujemy “na już”. Jeśli mamy jakieś oszczędności - nie ma problemu, gdyż możemy je wykorzystać. Ale co zrobić, gdy na naszym koncie świecą pustki?

Pieniądze musimy wtedy w jakiś sposób pożyczyć. Oczywiście najczęściej myślimy w takim wypadku o banku i o zaciągnięciu kredytu. Z tymi instytucjami jest jednak taki problem, że każdego klienta, który wnioskuje o kredyt, muszą one dokładnie sprawdzić, by ocenić, czy jest na tyle wiarygodny, że spłaci należność w terminie. Niestety weryfikacja klienta może potrwać stosunkowo długo. Możemy pożyczyć pieniądze od znajomych czy od członków naszej rodziny, ale nie zawsze chcemy się przed nimi tłumaczyć, że mamy kłopoty finansowe i potrzebujemy szybkiej pomocy.

Najlepszym rozwiązaniem na pożyczenie pieniędzy “na wczoraj” jest skorzystanie z szybkiej pożyczki, które sa oferowane przez firmy pożyczkowe (znajdziesz takie na portalu poświęconym pożyczkom i kredytom soskredyt.pl). Co więcej, za taką pożyczkę - jeśli tylko spełnimy określone w umowie warunki - nie będziemy musieli nic płacić! A wszystko dlatego, że większość firm pożyczkowych ma w swojej ofercie dla nowych klientów chwilówki bez kosztów. Jak to wygląda w praktyce? Jeżeli w firmie, która ma taką ofertę, składamy wniosek po raz pierwszy, możemy skorzystać z promocji. Gdy oddamy całe zadłużenie w terminie (zwykle jest to 30 dni), nie oddajemy nic ponad to, co pożyczyliśmy. Jest to na pewno bardzo korzystna oferta, z której warto skorzystać. Aby taką szybką pożyczkę otrzymać, nie musimy nawet wychodzić z domu, gdyż wszystkie formalności niezbędne do uzyskania pieniędzy załatwiamy przez Internet lub telefon komórkowy. Nie ma tu zaświadczeń o naszych dochodach, nie ma też poręczycieli. I właśnie dlatego pieniądze możemy uzyskać bardzo szybko. Jeżeli nasze konto bankowe znajduje się w tym samym banku co rachunek firmy, w której złożyliśmy wniosek, pieniądze możemy mieć do dyspozycji w ciągu 15 minut.

Należy tylko pamiętać, że ta promocyjna oferta działa tylko wtedy, jeżeli całe zadłużenie spłacimy w terminie. Jeżeli tego nie zrobimy, koszty pożyczki będą wysokie - o wiele wyższe niż w przypadku kredytu bankowego.