Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/odreki/domains/odreki.pl/public_html/libraries/adodb5/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 458
Szybka pożyczka bez zaświadczeń? Weź ją przez internet!

Szybka pożyczka bez zaświadczeń? Weź ją przez internet!

Szybka pożyczka bez zaświadczeń? Weź ją przez internet!

Bywają sytuacje, w których szybkie pożyczki przez internet okazują się jedynym możliwym remedium na doraźne kłopoty finansowe. Szybka pożyczka bez zaświadczeń jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy wejść na stronę internetową firmy świadczącej usługi pożyczkowe, wypełnić wniosek i nacisnąć button.

O ile wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, pożyczkobiorca w bardzo krótkim czasie otrzymuje potrzebne pieniądze. Jak sama nazwa wskazuje, nie trzeba przedkładać żadnych zaświadczeń o zarobkach czy zatrudnieniu. Cała procedura składania wniosku trwa kilkanaście minut, później wystarczy tylko poczekać na odpowiedź pożyczkodawcy. Szybka pożyczka przez internet jest więc naprawdę bardzo szybka, by nie powiedzieć: błyskawiczna.

 

Minimum formalności

Firmy pozabankowe oferujące szybkie pożyczki przez internet chełpią się tym, że ograniczyły formalności do minimum. Czy faktycznie tak jest? Wystarczy wypełnienie wniosku kredytowego, wykonanie przelewu na symboliczną kwotę i już, po wszystkim. Pożyczkodawca nie wymaga zaświadczeń o dochodach. Nie oznacza to jednak braku jakiejkolwiek weryfikacji. Firma z pewnością sprawdzi historię kredytową potencjalnego pożyczkobiorcy w BIKu (Biurze Informacji Kredytowej) oraz w KRD (Krajowym Rejestrze Dłużników); być może też w kilku innych rejestrach. Szybkie pożyczki przez internet rzeczywiście nie pociągają za sobą wielu formalności, ale z oczywistych względów firmom pożyczkowym zależy na tym, aby z ich usług korzystali klienci wypłacalni.

 

Wybór pożyczkodawcy

Która szybka pożyczka bez zaświadczeń będzie najlepsza? Jak wybrać właściwą firmę? Przede wszystkim kierujmy się opiniami zamieszczonymi w internecie. Oczywiście nie należy pokładać we wszystkich wypowiedziach internautów bezwzględnej ufności, ale jeśli większość komentarzy ma charakter aprobatywny, można raczej zawierzyć danej firmie. Każda szybka pożyczka przez internet ma to do siebie, że jest nieco droższa niż oferty banków, przy wyborze weźmy więc koniecznie pod uwagę kryterium ceny. Poza tym zaufajmy intuicji — jeśli proponowana przez firmę szybka pożyczka bez zaświadczeń z jakiś powodów nam nie odpowiada, zrezygnujmy z niej. Warto też zorientować się, czy w liczbie naszych znajomych znajdzie się ktoś, kto już korzystał z usług interesującego nas pożyczkodawcy. Opinia znajomego będzie cennym źródłem informacji i może pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji. Aby szybka pożyczka przez internet nie pogrążyła nas równie szybko w rosnących lawinowo długach, warto zachować należytą ostrożność.